м.Львів с.Черляни
Працюємо щоденно з 9:00 до 18:00

Коробки передач IVECO

Види та особливості ремонту
Компанія Iveco – це один з ключових виробників вантажних автомобілів у світі. На даний момент концерн представляє кілька лінійок вантажного автотранспорту: починаючи від легких комерційних вантажівок та закінчуючи великотоннажними авто, котрі широко використовуються в будівництві та видобувній промисловості. Залежно від потреб автотранспорту та вимог, які до нього висуваються в ході роботи, на різних типах машин встановлюють різні типи коробок. Хоча останні й відзначаються високою надійністю, однак з часом навіть ці коробки виходять з ладу. Однак якісні запчастини та професійні автомеханіки здатні вдихнути в них друге життя.
Види коробок IVECO

Ми обслуговуємо коробки IVECO наступних видів:

2838,5 (5 Speeds)

2845.5 (5 Speeds)

2855.5 (5 Speeds)

2845.6 (6 Speeds)

2855S.6 (6 Speeds)

2865.6 (6 Speeds)

2870.9 (9 Speeds)

2895.9 (9 Speeds)

Наші послуги
 • Діагностика
 • Монтаж/демонтаж
 • Ремонт ( в т.ч. капітальний та терміновий ремонт)
 • Підбір запчастин
 • Заміна окремих комплектуючих
КПП-центр пропонує повний спектр послуг з обслуговування автоматичних та механічних коробок передач Iveco. Однією з ключових наших переваг є наявність вузькопрофільних спеціалістів, які здатні швидко виявити та ліквідувати поломку, провести як швидку першу діагностику, так і повний огляд з використанням сучасного комп’ютерного обладнання, й гарантувати надійний результат ремонтних робіт.
Особливості ремонтних робіт

Ремонт різних видів КПП Iveco має свої специфічні особливості. Від спеціалістів вимагається не лише точне знання їх конструкції, проте й наявність значного досвіду в їх обслуговуванні. Спеціалісти КПП-центр на данні момент виконують будь-які типи ремонтних робіт, в тому числі терміновий та капітальний ремонт.

Характерною особливістю термінового ремонту являється те, що він виконується протягом 1-3 днів. По його завершенню наші автомеханіки проводять повну перевірку агрегату та повертають його власнику.

Капітальний ремонт займає зазвичай від 5 до 7 робочих днів та проходить в кілька етапів:

 • Демонтаж коробки передач та її розбирання
 • Очищення та промивка її комплектуючих
 • Окрема діагностика компонентів КПП на наявність дефектів та несправностей
 • Визначення ступенів зношення окремих запчастин
 • Заміна пошкоджених та зношених компонентів
 • Збір КПП та перевірка її показників

Під час капітального ремонту відбувається поглиблена діагностика, точність та ефективність якої гарантує використання сучасних технологій.

Ознаки несправностей КПП IVECO

КПП Iveco вирізняють надійність та витривалість, проте під впливом певних факторів навіть вони виходять з ладу. Зазвичай це трапляється в результаті неправильної експлуатації: різкого гальмування або зміни швидкості, нерегулярного технічне обслуговування. Також негативний влив на агрегат має їзда по бездоріжжю. Всі ці фактори ведуть до поступового зношування окремих компонентів механізму.

Серед ознак того, що в роботі коробки є певні проблеми, наступні:

 • довільне перемикання передач,
 • протікання мастила, поява його бризок,
 • перегрів,
 • шум та стукіт під час роботи.
Вартість та гарантія

Спеціалісти КПП-центр у своїй роботі використовують лише перевірені автозапчастини провідних виробників, що за своїми показниками відповідають, а подекуди навіть перевершують якість оригінальних. Ми впевнені в результаті своєї роботи, саме тому надаємо гарантію на наші послуги.

Серед інших переваг, на які можуть розраховувати клієнти КПП-центр, – гнучка цінова політика. Наші автомеханіки підбирають оптимальний варіант поєднання ціни та якісті індивідуально для кожного замовника. Саме тому вартість ремонтних робіт залежатиме від характеру поламки, термінів ремонту та запчастин, що використовуватимуться під час нього.